Bağış Eserlerinizin sayısı 160'a ulaştı

 

SAYIN ÜYELERİMİZE      

            Birleşmiş Ressamlar ve Heykeltraşlar Derneği genel kurulunda, alınan kararla şartlı bağış adı altında bağışlanan eserleriniz 160 adete ulaştı. Duyarlılığınız için bağışta bulunan üyelerimize teşekkür ederiz.   

            Derneğimize yer almak amacı ile yapılan bu bağışlarınız, İstanbul Tüyap ve ArtAnkara sanat fuarlarında sergilenmiş ve satışa sunulmuştur. Bazı eserlerin satışı gerçekleşmiştir.  

             Söz konusu eserler, derneğimiz deposunda muhafaza edilmekte olup, belli aralıklarla derneğimizin galerisinde (Tuğrul Velidedeoğlu Sanat Galerisi) sergilenip satışa sunulacaktır. 

            Bağış kabulümüz halen devam etmektedir. Eserlerinizi dernek adresimize gönderebilirsiniz. Bağış eserleri, BRHD web sitemizden (www.brhd.org.tr ) takip edebilirsiniz.  

            Sanat eseri dışında nakdi yardım yapmak isteyen üyeler, saymanımız Erol Pelioğlu ile temasa geçebilirler.(0 532 244 0625) 

            Dernek adına alınan 0 553 855 1970 numaralı cep telefonu, genel sekreter, Nadire Özbek'te bulunacağından gerek görüldüğünde iletişime geçilebilir. 

            Siz üyelerimize ait web sitemiz ülkemiz ve yurtdışından yoğun bir şekilde ziyaret edilmektedir.Sizlere ait özgeçmişlerin ve görsellerin yenilenmesi için, E-mail : brhd1970@gmail.com adresine gönderebilirsiniz. 

 
ADRES: BRHD Tuğrul Velidedeoğlu Sanat Galerisi 
Hollanda caddesi 44/1  YILDIZEVLER – ÇANKAYA /ANKARA 

 

                                                                 BRHD Yönetim Kurulu Adına  
                                                                               Başkan 
                                                                       Hüseyin YILDIRIM

Hollanda Caddesi No 44 / 1 Yıldızevler Çankaya Ankara