ÜYELERİMİZ

Jonal Buenafe (9)
Jonal Buenafe

Filipinli / Türk ressam 1971 yılında Manila’da doğdu. 1994’de Sto. Tomas Üniversitesi Güzel sanatlar ve desinatörlük Akademisinden mezun oldu.
Sanatçı Filipinler, Honkong, Malezya, Endonezya, Kuveyt ve Dubai’de birçok kişisel ve Karma Resim Sergisine katıldı. Türkiye’de ise birçok Karma Resim Sergisi ve Sanat Çalıştayına katıldı.
Portre ressamı olan Sanatçı çalışmalarında gördüğü ve hayal ettiği imgeleri özellikle insan figürlerini kendi gözlemleri ile duygularını katarak yorumlamakta ve lekeleme tekniği ile detaylandırmaktadır.
Filipinler, ABD, İtalya, İngiltere, Japonya, Kuveyt, Dubai, Avustralya, Endonezya, İran ve Türkiye’de özel kolleksiyonlarda ve çeşitli müzelerde resimleri bulunmaktadır. Türkiye’de yaşanmakta ve çalışmaktadır.

Filipino / Turkish Artist, Born 1971 in Manila Philippines. 1994’Fine Arts Graduate, Major in Paintings and Design at the University of Sto. Tomas Manila. Has joined exhibition in Philippines,Honkong, Malaysia, İndonesia, Kuwait and United Arab emirates’and so many solo and group exhibition also in Turkey. Specialise in portraits, wall and ceiling decoration. İnspired him to paint what he saw and imagine using blasting effects technique and details on his paintings.
Collectors of his paintings are from Philippines, USA, İtaly, England, Japan, Kuwait, Dubai, Australia, İndonesia, İran, Turkey etc…

Eserleri

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Atölye Adresi
113/5 Refik Belendir sokak, Aziziye Mah. Ayrançi Çankaya Ankara
Eposta
jonalbuenafe@yahoo.com
Tel
05348769512
Sosyal Medya
Sanatçıyı Paylaş