ÜYELERİMİZ
![seval_saglam_eserler 10 seval_saglam_eserler 10](https://brhd.org.tr/wp-content/uploads/elementor/thumbs/seval_saglam_eserler-10-qcjoj3lhn1chwst6m4ao3jhcu8vqpijmug2mwh3v80.jpg)
![Seval sağlam](https://brhd.org.tr/wp-content/uploads/2023/09/Seval_saglam_CV_-300x300.jpg)
Seval Sağlam
14.03.1966 yılında Merzifon’da doğdum. İlk,orta ve Lise eğitimimi Merzifon’da tamamladım.
1987 yılında Samsun 19 Mayıs Üniversitesi Resim -İş bölümünü bitirdim. M.E. Bakanlığına bağlı okullarda öğretmenlik yapmış bulunuyorum. 2010 yılında Kültür Bakanlığı devlet sanatçısı olma hakkı kazandım. Özel ve resmi koleksiyonlarda eserlerim bulunmaktadır. Sanat çalışmalarıma NAR’T Galeri’de devam etmekteyim.